Orlen Monster Jam to darmowy katalog najlepszych stron w Polsce

Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

87-700 Aleksandrów Kujawski

Numer telefonu: 660 185 232

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Auto kasacja toruń


Krótki opis firmy Auto kasacja toruń

Działająca na szerokim obszarze firma z branży motoryzacyjnej ma wiele atrakcyjnych ofert, czy to dla posiadaczy starych, niepotrzebnych samochodów, aut bardzo zniszczonych, czy dla osób chcących kupić używane auto w atrakcyjnej cenie. To nie koniec propozycji, gdyż firma Autokasacja u Jacka oferuje też między innymi części zamienne czy opony. Jej działalność jest zatem bardzo szeroka, a w każdym aspekcie przedsiębiorstwo może pochwalić się wysoką jakością. Warto to sprawdzić szczególnie wtedy, gdy:

  • ma się stary, zniszczony samochód, nienadający się już do użytku oraz stwarzający zagrożenie na drodze - lepiej oddać go do auto kasacji w Toruniu niż pozwolić, by niszczał na posesji (i zagrażał środowisku),
  • chce się sprzedać szybko i korzystnie auto, jakim prywatni nabywcy niezbyt mocno się interesują - firma prowadzi skup i skupuje wszelkie samochody.

Oferta ta jest tym bardziej godna uwagi że klient nie musi sam troszczyć się o dostarczenie samochodu do siedziby firmy - zrobią to za niego pracownicy.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

MANDALLIN NAHAJOWSCY SP. J.


M. Skłodowskiej-Curie 73, Toruń

Zobacz >